Proponowane przez nas szkolenia i usługi są możliwe do przeprowadzenia na terenie miast: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka i Opoczno, a także w ich okolicach.

W celu poznania szczegółów dotyczących szkolenia psów oraz proponowanych przez nas tematów - zachęcam do kontaktu.

Pomysłodawca i założyciel szkoły Pies na 6 - Trener psów - Kamila Kondejewska.

Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania, ale moją pasją jest praca z psami. Mam to szczęście, że udało mi się połączyć pasję z pracą. Kontakt z psami mam od najmłodszych lat. Najpierw były to mieszańce, które w przypadkowy sposób znalazły się w moim życiu. Później, wraz z rosnącym doświadczeniem i wiedzą, coraz staranniej wybrani przyjaciele. Niejednokrotnie   towarzyszyło mi kilka psów jednocześnie, ale zawsze ceniłam sobie wyjątkowość kontaktu z każdym z nich. Najwięcej radości przynosi mi praca z owczarkami, szczególnie moim obecnym partnerem owczarkiem belgijskim laekenois Noxi (HAKA Quendi Rivendell). Moja przygoda ze szkoleniem rozpoczęła się znacznie później, niż pierwsze psy w moim domu. Nieustannie zbieram wiedzę i kolejne doświadczenia przy wsparciu Agnieszki Pache-Waś i szkoły EVEREST szczyt porozumienia. Moim nadrzędnym celem jest osiągnięcie porozumienia między psem a człowiekiem oraz nauczenie człowieka sposobu postrzegania świata przez psa i komunikowania się. Preferowana przeze mnie metodyka pracy wywodzi się ze szkoły pozytywnej, bazuje na zrozumieniu psa, ale nie wyklucza użycia presji.

Z dzielenia się zdobytą przeze mnie wiedzą i doświadczeniem czerpię wiele radości. Osoby zainteresowane współpracą zachęcam do kontaktu.

W celu poznania szczegółów dotyczących szkolenia psów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Trener psów Kamila Kondejewska

tel. 691 995 513

 

Realizacja: MAXIGRAF